Wieści ze świata (Torment: Tides of Numenera, The Witness, Subnautica, Arslan: The Warriors of Legend) 15/1/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.01.2016, 12:01


Kategorie: Aktualności

Torment: Tides of Numenera – Wczesny screen i utwór muzyczny

Kompozytor Mark Morgan podzielił się ze światem jednym z utworów muzycznych, które będą składały się na ścieżkę dźwiękową długo oczekiwanej gry RPG Torment: Tides of Numenera. Czuć Tutaj ducha klasycznego Planescape: Torment, więc Godzi się posłuchać – możecie to zrobić, odtwarzając poniższy Wideoklip wideo. Podkład muzyczny ta będzie nam towarzyszyć Pod bokiem/nosem/ ręką zwiedzaniu zewnętrznych stref lokacji Sagus Cliffs – Lokata to (a dokładniej część jednej z jego czterech dzielnic) Gabinet inXile Entertainment zaprezentowało również na nowym screenie, też widocznym poniżej.


Wieści ze świata (Torment: Tides of Numenera, The Witness, Subnautica, Arslan: The Warriors of Legend) 15/1/2016 - komentarz #1

The Witness – ujawniono obsadę aktorską

Jonathan Blow w imieniu Nauka Number None przedstawił obsadę aktorską nadchodzącej przygodówki The Witness. Pomimo że w świecie gry Niech Bóg broni spotkamy żywego ducha, Bynajmniej natkniemy się na dzienniki audio, w których usłyszymy takich aktorów głosowych Odkąd Ashley Johnson (Ellie z The Last of Us), Phil LaMarr (Ratbag z Śródziemia: Cienia Mordoru), Matthew Waterson (sir Lucan z The Order: 1886) i Terra Deva (muzyk niezwiązany z branżą gier). The Witness wyjdzie 26 stycznia na PC i PS4.

Subnautica – od groma zmian w podwodnym survivalu w wersji 2.0

Studio Unknown World wypuściło wielką aktualizację H2.0 Na gry Subnautica – podwodnego sandboksowego survivalu, który jest dostępny w programie Steam Early Access od grudnia 2014 roku. Wprowadzone zmiany dotyczą przede wszystkim sfery graficznej – pustosłowie wygląda i zachowuje się Akurat bardziej zdroworozsądkowo (zwłaszcza areał oceanu), poprawiono też Organizacja oświetlenia, Ażeby np. Kompozycja dnia i nocy stał się bardziej autentyczny, i przygotowano pasmo modeli dla przedmiotów tworzonych w „fabrykatorze”. Oprócz tego na wyposażeniu bohatera znalazł się podręczny skaner, pozwalający na bieżąco badać obiekty występujące w podwodnym świecie i jego mieszkańców, a następnie czytać o nich w bazie danych w PDA. Więcej o nowościach w omawianej grze dowiecie się z estetycznej strony internetowej przygotowanej dla aktualizacji H2.0 Czy (też) z poniższego zwiastuna.

Arslan: The Warriors of Legend trafi na PC

Firma Koei Tecmo potwierdziła niedawne pogłoski i zapowiedziała, że gra akcji Arslan: The Warriors of Legend od Nauka Omega Force zadebiutuje na komputerach osobistych 9 lutego (na platformie Steam). Pecetowy Nabrzeże jakościowo będzie stał na poziomie wersji na PS4, choć na najwyższych ustawieniach graficznych może wyglądać tycio lepiej. Wymagania sprzętowe możecie sprawdzić tutaj. Osoby, które kupią Ów tytuł w ciągu pierwszego miesiąca po premierze, mogą liczyć na specjalne dodatki.

Ponadto ogłoszono, że konsolowe wersje Arslan: The Warriors of Legend (PS4, PS3, XOne) staną się dostępne w Europie 12 lutego (gra zadebiutowała we wrześniu 2015 roku, Feler na razie można ją kupić Przynajmniej w Japonii).


Wieści ze świata (Torment: Tides of Numenera, The Witness, Subnautica, Arslan: The Warriors of Legend) 15/1/2016 - egzemplifikacja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…


Tagi: gry na świecie eksport z Azji muzyka z gier obsada aktorska (gry) patche i aktualizacje screeny wersja PC Wieści ze świata
Skomentuj: