Seria Call of Duty z 250 milionami sprzedanych egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.01.2016, 03:01


Kategorie: Newsy

Call of Duty Roczek w Wiosna zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. - Zbiór Call of Duty z 250 milionami sprzedanych egzemplarzy - wiadomość - 2016-01-15
Call of Duty Wiosna w Wiosenka zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży.

Chyba Ale skąd Potrzeba nikogo przekonywać, że Koło względem sprzedaży Nieco marek może konkurować z serią Call of Duty. Dość wspomnieć, że od siedmiu lat kolejne części cyklu ciągle zajmują pierwsze Usytuowanie we wszelkich zestawieniach poświęconych rynkowi gier. W kontekście najnowszego raportu grupy analitycznej NPD Poza zeszły Wiosenka i podwójnego zwycięstwa Call of Duty: Black Ops III (najlepsza sprzedaż całoroczna jak również w grudniu 2015 roku) nie (za) bardzo zaskakująca jest Nowina podana Via firmę Activision. Rob Kostich, starszy wiceprezes a również główny menadżer wydawcy, zdradził w oświadczeniu nawiązującym Ku wspomnianego raportu, że Na dziś rozeszło się Powyżej 250 milionów kopii gier sygnowanych logiem Call of Duty:

O popularności serii w ubiegłym roku niechajże świadczy fakt, że Poza tym W okolicach Meta kwietnia informowano o łącznej sprzedaży rzędu 175 milionów egzemplarzy. Wynikałoby z tego, że w ciągu mniej niż 10 miesięcy rozeszło się kolejne 75 milionów kopii wszystkich Call of Duty. Godzi się wspomnieć, że Komplet wskoczyła na trzecie Lokata na liście najlepiej sprzedających się serii gier wszechczasów, a Ku zajmującego drugie Miejscowość cyklu Pokemon brakuje CoD-owi Krzynę Z okładem 20 milionów kopii. Pierwsze Lokalizacja zajmuje, Ruchomość jasna, Zbiór Mario ze Dość dużo Powyżej 520 milionami kupionych egzemplarzy (wliczając w to sprzedaż podcyklów Super Mario, Mario Kart etc.).


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty (seria) sprzedaż gier
Skomentuj: