Seria Call of Duty z 250 milionami sprzedanych egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.01.2016, 03:01


Kategorie: Newsy

Call of Duty Roczek w Wiosna zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. - Seryjka Call of Duty z 250 milionami sprzedanych egzemplarzy - wiadomość - 2016-01-15
Call of Duty Wiosna w Wiosenka zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży.

Chyba Skądże (znowu) Godzi się nikogo przekonywać, że Koło względem sprzedaży "tyle, co brudu za paznokciem" marek może konkurować z serią Call of Duty. Dość wspomnieć, że od siedmiu lat kolejne części cyklu nieprzerwanie zajmują pierwsze Umiejscowienie we wszelkich zestawieniach poświęconych rynkowi gier. W kontekście najnowszego raportu grupy analitycznej NPD Poza zeszły Wiosna i podwójnego zwycięstwa Call of Duty: Black Ops III (najlepsza sprzedaż całoroczna plus w grudniu 2015 roku) nie (za) bardzo zaskakująca jest Wzmianka podana Z powodu firmę Activision. Rob Kostich, starszy wiceprezes plus główny menadżer wydawcy, zdradził w oświadczeniu nawiązującym W kierunku wspomnianego raportu, że W kierunku dziś rozeszło się Nad 250 milionów kopii gier sygnowanych logiem Call of Duty:

O popularności serii w ubiegłym roku niechże świadczy fakt, że Nadal W okolicach Epilog kwietnia informowano o łącznej sprzedaży rzędu 175 milionów egzemplarzy. Wynikałoby z tego, że w ciągu mniej niż 10 miesięcy rozeszło się kolejne 75 milionów kopii wszystkich Call of Duty. Trzeba wspomnieć, że Oddział wskoczyła na trzecie Strefa na liście najlepiej sprzedających się serii gier wszechczasów, a W kierunku zajmującego drugie Położenie cyklu Pokemon brakuje CoD-owi Krztynę Z górą 20 milionów kopii. Pierwsze Usytuowanie zajmuje, Sprawa jasna, Oddział Mario ze Nielicho Przeszło 520 milionami kupionych egzemplarzy (wliczając w to sprzedaż podcyklów Super Mario, Mario Kart etc.).


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty (seria) sprzedaż gier
Skomentuj: