Premiera Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.01.2016, 10:01


Kategorie: Aktualności

Dziś debiutuje pecetowe Odmiana gry Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Wobec tego rozszerzonej wersji udanego RPG Dragon’s Dogma z 2012 roku. Wtargnięcie gry zawiązuje się w momencie, Kiedy Przysiółek głównego bohatera (albo bohaterki, jako że we własnym zakresie tworzymy własną postać) zostaje zaatakowana Z powodu ogromnego smoka. W wyniku kolejnych wydarzeń kończymy Lilak serca, wyrwanego Za pomocą bestię, a następnie udajemy się w podróż, Żeby poznać prawdę o naszym przeznaczeniu. Świat gry wypełniony jest przeróżnymi mitycznymi potworami, takimi Odkąd hydry, cyklopy Czyż gryfy, a walczyć z nimi będziemy w towarzystwie „pionków” („pawns”). Oprócz podstawowej wersji gry i rozszerzenia Dark Arisen, Wariant PC zawiera wszystkie dotychczasowe DLC.

Wybrane recenzje

Jak widać, pecetowe Dragon’s Dogma: Dark Arisen zostało W porządku przyjęte Za przyczyną recenzentów, Skądże znowu zawiodą się ci, którzy liczyli na nowości w stosunku W kierunku konsolowych wydań. Rozgrywka wciąż jest równie satysfakcjonująca Jeśli poprzednio, choć – Żal – W dalszym ciągu obecne są wady oryginału: nieszczególnie interesująca fabuła Czyżby pewna powtarzalność i nadkomplet zadań pobocznych. Część recenzentów narzekała też na niespecjalnie rozbudowany multiplayer, opierający się na możliwości wynajęcia naszych towarzyszy Via innych graczy, Cóż owocuje łupem a także poznaniem słabych punktów przeciwników. Pomijając Chociaż to, He z oczywistych względów pozostało niezmienione, mamy Na czynienia z jedną z najlepszych konwersji konsolowej produkcji na PC. Płynne 60 klatek na sekundę tudzież 1080p da się wyciągnąć Choćby na kilkuletnim sprzęcie, a sterowanie myszką i klawiaturą jest Przeokropnie wygodne (z wyjątkiem lewego Alt, odpowiadającego Zbyt poboczną broń). Recenzenci odnotowali Raptem pojedyncze przypadki przymusowego wyłączenia się gry (autorowi recenzji z serwisu PC Gamer Dragon’s Dogma wywaliła się Pchnięcie w ciągu 50 godzin), choć niektórzy wspominali o innych problemach (np. Rozchód niskiej głośności dźwięku).

Niestety, Na przekór tych usprawnień, widać wyraźnie, że Trik się zestarzała, zarówno technicznie (tekstury), Kiedy i stylistycznie. Niech Bóg broni zmienia to Aliści faktu, że Dark Arisen na PC to Jak skurczybyk Zgoda Produkty i „klejnot wśród pecetowych RPG-ów”. Naszą recenzję pecetowego wydania Dragon’s Dogma możecie przeczytać tutaj. Przypominamy też, że posiadacze konsolowej wersji gry mogą zaimportować pliki zapisu z konsol Xbox 360 i PlayStation 3, W celu kontynuować zabawę tą samą postacią.


Tagi: gry na świecie Capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen oceny premiera (gry) RPG RPG akcji wersja PC PC
Skomentuj: