Netflix zamierza blokować dostęp do materiałów z innych krajów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.01.2016, 01:01


Kategorie: Newsy

Netflix zamierza blokować dostęp W kierunku materiałów z innych krajów - komentarz #1

Kilka dni temu do Polski Koniec końcem/ końców wkroczył Sławny Netflix, W takim razie Nakrycie oferujący w ramach abonamentu dostęp Na Niejeden filmów, seriali, dokumentów i innych treści wideo. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich pozycji dostępnych w rodzimej wersji usługi, Skądże znowu "wszystko wskazuje na to, że" Niejeden z Was zauważyło, że Wykluczone jest ono powalające. Jeszcze czego chodzi już Choćby o Niedostatek - w większości przypadków - polskich wersji językowych, Wszakże o nieobecność samych materiałów, np. flagowego serialu Netflixa House of Cards. Tło związana jest z wcześniej udzieloną licencją dla platformy NC+. Tego typu przypadków jest Wszelako więcej (porównanie ofert w poszczególnych krajach znajdziecie tutaj), więc niektóre osoby wolą korzystać z zasobów Netflixa z innych państw, używając w tym celu serwerów proxy i innych metod pozwalających ominąć blokadę regionalną. Jeżeli należycie Ku tego grona, to mam dla Was złe wieści.

Firma postanowiła Ponadto bardziej utrudnić tego typu praktyki, blokując dostęp Ku materiałów z innych krajów Choćby W sąsiedztwie korzystaniu z proxy itd. Jednocześnie zapewniono, że nowe zabezpieczenia w żaden sposób Niech Bóg broni wpłyną na jakość obsługi klientów, którzy Ani kombinują i zadowalają się tym, Słucham jest dostępne w ich kraju. Oczywiście obiecano, że właściciel platformy cały Termin matka się pozyskiwać kolejne licencje, poszerzając bibliotekę tytułów w 190 państwach, w których dostępny jest Netflix.

Dostęp W kierunku usługi uzyskacie na oficjalnej stronie, inwestując w jedną z trzech subskrypcji – Cena najtańszej wynosi 7,99 euro (około 35 zł), a najdroższej 11,99 euro (około 53 zł).


Tagi: pozostałe blokady regionalne filmy Netflix seriale
Skomentuj: