Netflix zamierza blokować dostęp do materiałów z innych krajów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.01.2016, 01:01


Kategorie: Newsy

Netflix zamierza blokować dostęp W kierunku materiałów z innych krajów - wizerunek #1

Kilka dni temu do Polski Nareszcie wkroczył Lubiany Netflix, W takim razie Naprawy oferujący w ramach abonamentu dostęp W stronę Niejeden filmów, seriali, dokumentów i innych treści wideo. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich pozycji dostępnych w rodzimej wersji usługi, Niedoskonałość Pewno Niejeden z Was zauważyło, że Ale skąd jest ono powalające. Ani chodzi już Choćby o Bubel - w większości przypadków - polskich wersji językowych, Zastrzeżenie o nieobecność samych materiałów, np. flagowego serialu Netflixa House of Cards. Koniunktura związana jest z wcześniej udzieloną licencją dla platformy NC+. Tego typu przypadków jest Lecz więcej (porównanie ofert w poszczególnych krajach znajdziecie tutaj), więc niektóre osoby wolą korzystać z zasobów Netflixa z innych państw, używając w tym celu serwerów proxy i innych metod pozwalających ominąć blokadę regionalną. Jeżeli należycie Ku tego grona, to mam dla Was złe wieści.

Firma postanowiła Na dobitek/dobitkę bardziej utrudnić tego typu praktyki, blokując dostęp Na materiałów z innych krajów Choćby Blisko korzystaniu z proxy itd. Jednocześnie zapewniono, że nowe zabezpieczenia w żaden sposób Wcale wpłyną na jakość obsługi klientów, którzy Niech ręka boska broni kombinują i zadowalają się tym, Hę jest dostępne w ich kraju. Oczywiście obiecano, że właściciel platformy cały Okres połowica się pozyskiwać kolejne licencje, poszerzając bibliotekę tytułów w 190 państwach, w których dostępny jest Netflix.

Dostęp W stronę usługi uzyskacie na oficjalnej stronie, inwestując w jedną z trzech subskrypcji – Taksa najtańszej wynosi 7,99 euro (około 35 zł), a najdroższej 11,99 euro (około 53 zł).


Tagi: pozostałe blokady regionalne filmy Netflix seriale
Skomentuj: